اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

همکاران ما

DOBOT شرکت ربات همکار ایران دوبات در زمینه فروش و خدمات پس از فروش ربات های همکار یا کوبات های شرکت دوبات رباتیک چین است. دوبات روبوتیکس اولین سازنده ربات همکار دسکتاپ در جهان محسوب میشود، این شرکت بیش ازده مدل ربات همکار را ارائه میدهد. دوبات اولین شرکتی است که در صنعت کوبات هایی با قابلیت بارگیری وزن های 0.5 تا 20  کیلوگرم را پوشش می دهد. تاکنون بیش از 6800 همکار دوبات در جهان به فروش رسیده است و 4 سال رتبه یک صادر کننده رباتیک چین بوده است. ربات های دوبات تاکنون در بیش از 15 صنعت شامل الکترونیک مصرفی، خودروسازی، فلزکاری، نیمه هادی، مراقبت های بهداشتی، شیمیایی و فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرند.

 وب سایت بین المللی: https://www.dobot-robots.com               وب سایت: https://irandobot.ir

تکنوزین سری مسابقات قهرمانی رباتیک جهانی، تورنمنتی است که در آن تیم‌هایی از سراسر جهان برای شرکت در چالش‌های مختلف رباتیک از جمله مبارزه با ربات، مسابقه روبو، فوتبال رباتیک، حل‌کننده ماز، موشک آبی، مسابقه هواپیماهای بدون سرنشین، RC Plane به هند می‌آیند. هر سال بین ژوئیه و سپتامبر، این مسابقه بین المللی برای جوانان در دهلی نو، هند برگزار می شود. نوجوانان 8 الی 20 ساله به نمایندگی از باشگاه های مختلف در این مسابقات شرکت میکنند. این باشگاه‌ها ربات‌های خود را طراحی و می‌سازند و سپس برای چالش‌های ملی و بین‌المللی، رقابت، نشان دادن استعداد، اشتیاق، روحیه تیمی و ایده‌های خلاقانه خود در این مسابقات شرکت می‌کنند. این باشگاه ها همچنین در طول سال از کارشناسان سازماندهی شده توسط کمیته تکنوکسیان راهنمایی و آموزش می گیرند.

Technoxian همچنین توسط وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات، دولت هند و AICRA، یک سازمان غیرانتفاعی که برای تشویق جوانان کار می‌کند پشتیبانی می‌شود. برای یادگیری فن آوری های جدید و آماده شدن برای نقش های آینده. در دی ماه سال 1402 تفاهم نامه ای بین ربوتکس ایران و تکنوزین هند امضا شد.

وب سایت: https://www.technoxian.com

ویپا Wiipa اختصاریافته ی world invention in Intellectual property associations  به معنی سازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان می باشد. این سازمان در سال 2010 تاسیس شد و دفتر اصلی  آن در چین است. تاکنون بیش از 50 کشور به خانواده ی ویپا افزوده شده اند. تا اختراعات، حقوق مالکیت معنوی اختراع و نوآوری را در سراسر جهان ترویج دهند. ویپا سعی بر این دارد تا با سیاست گذاری های درست موجب ترویج همکاری بین انجمن ها، مخترع ها، مراکز پژوهشی، دانشگاه ها و شرکت های کشورهای مختلف شود. و در عین حال حقوق مالکیت معنوی را ترویج دهد. ویپا بر مفهوم مشترک و مشارکت اساسی تاکید دارد.

محموعه ربوتکس ایران در سال 1402 قرارداد همکاری با مجموعه ویپا را امضا نمود و در مسابقات ربوتکس ایران 1402 به یک از شرکت کنندگان برتر لیگ اخترعات و کارآفرینی مدال ویپا اهدا گردید.

وب سایت بین المللی ویپا: https://wiipa.org               وب سایت فارسی ویپا: https://wiipa.ir

WSRO یکی از شرکت‌های پیشرو آموزش رباتیک هند و سازمان‌دهندگان مسابقات بین‌المللی رباتیک و STEM است که در زمینه تولید، فروش و تحقیق رباتیک نیز فعالیت می‌کند. WSRO یک کنسرسیوم با HRF، احمدآباد برای مسابقات بین المللی، رباتیک و آموزش STEM برای دانش آموزان محروم هند است. تا به امروز بیش از 5000 دانش آموز در زمینه رباتیک و STEM آموزش دیده اند. دانش آموزان مدرسه در گروه سنی 4 تا 20 سال توسط کارشناسان  در زمینه فناوری رباتیک به طور کامل آموزش میبینند. همچنین مفاهیم STEM (علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات) به دانش آموزان آموزش شده است تا به آنها کمک کند تا مدرسه را درک کنند و دانش معناداری به دست آورند.

قرارداد همکاری ربوتکس ایران و WSRO هند در سال 1401 منعقد شد و تیم ربوتکس ایران در مسابقات WSRO2023 شرکت کرد و در چند لیگ مقام های برتر را کسب نمود.

وب سایت: https://wsro.in

آسترا آکادمی یک مجموعه خصوصی و یک موسسه آموزشی در حوزه تحقیق و توسعه است، هدف این مجموعه آموزش دانشجویان و فارغ التحصیلان با مهارت های لازم برای تحقق نوآوری، پیشرفت علمی، و توسعه فناوری در زمینه های مختلف.هدف آکادمی آسترا ارائه برترین دوره های آموزشی کارآموزی عملی است که با ترکیب مناسبی از تئوری و عمل دانشجویان را برای مواجهه با چالش های فعلی و آینده آماده سازد.

از آنجایی که هم سو با اهداف ربوتکس ایران، آموزش ها و تحقیقات آکادمی آسترا به عنوان یک وسیله برای پیشبرد جامعه علمی و فناورانه می باشد و با ارائه راهکار و دانش های نوین، در جهت توسعه و پیشرفت جوامع بشری فعالیت میکند، ربوتکس ایران در سال 1402 تفاهم نامه ای را با این مجموعه در جهت رشد و توسعه هر دو طرف و انجام همکاری های بیشتر جهت ارتقای هر دو مجموعه امضا نمود.

وب سایت: https://astraacademia.com