نمایشگاه

شرکت در نمایشگاه هوش مصنوعی IAI EVENT 2023

این رویداد با هدف شناسایی و معرفی آخرین دستاوردها و محصولات فناورانه در زمینه هوش مصنوعی همزمان با پنجمین دوره آیین اعطای جایزه مصطفی (ص) روزهای جمعه و شنبه مورخ ۷ و ۸ مهرماه در هتل عباسی اصفهان برگزار شد.

در این رویداد، تلاش برگزارکنندگان بر ایجاد بزرگترین گردهمایی بین متخصصان فناوری و محققان برجسته داخلی و خارجی و اساتید دانشگاه، کارشناسان علاقمند به هوش مصنوعی، صنایع و دیگر فعالان این حوزه می باشد.

این رویداد با هدف توسعه بازارهای داخلی و بین‌الملل صنعت اقتصاد دیجیتال ایران، بنیاد نخبگان استان اصفهان با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های هوش مصنوعی و رباتیک معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز تعاملات بین‌الملل علم و فناوری علاوه بر Pitch و Reverse Pitch مسایل هوش مصنوعی توسط صنایع بزرگ، نشستهایB2B با هدف بهره‌مندی بیشتر شرکت‌های ایرانی از فرصت‌های بین‌المللی و داخلی برگزار شد.

غرفه ربوتکس ایران، با ارائه محصولاتی چون بسته های آموزش مکانیک ربات، بسته های آموزش الکترونیک ربات، بسته های آموزش برنامه نویسی ربات، نرم افزار روبوپای، و …. در این نمایشگاه بسیار خوش درخشید.

وب سایت نمایشگاه:https://iaievent.ir

لینک شرکت آیریک رباتیک صدرا در پلتفرم فارسی نمایشگاه:https://aictexpo.ir/company/%d8%a2%db%8c%d8%b1%db%8c%da%a9-%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%aa%db%8c%da%a9-%d8%b5%d8%af%d8%b1%d8%a7/

لینک شرکت آیریک رباتیک صدرا در پلتفرم  انگلیسی نمایشگاه: https://aictexpo.com/company/ayrik-robotics-sadra/

دیدگاهتان را بنویسید