نرم افزار طراحی ۳ بُعدی و بازی فکری لگوتیک

بازی فکری و نرم افزار طراحی ۳ بُعدی لگوتیک یک نرم‌افزار برای تهیه و تولید اشکال سه بُعدی به زبان ساده می‌باشد. لگوتیک یک وسیله و ابزاری می باشد که برای تهیه و تولید اشکال سه بُعدی می باشد که به وسیله آن می‌توان یک شهر، یک کارخانه و یک منزل و شهربازی و … طراحی کرد. امکانات دیگری، مانند یادگیری کار هنری (زیبایی شناسی و ایجاد رنگ های متنوع) و آموزش مهارت نرم (مدیریت پروژه) که به صورت امکان به اشتراک گذاری طرح های ایجاد شده با سایر دوستان و همکلاسی ها و افزایش همکاری گروهی جهت شکستن یک پروژه به بخش های کوچک تر و سپردن هر قسمت به یک نفر می باشد.

آموزش نرم افزار طراحی سه بعدی لگوتیک در چارت آموزشی ربوتکس ایران گنجانده شده است، این نرم افزار در ترم های کودک خلاق به کارآموزان 7 الی 8 سال آموزش داده میشود.

این نرم افزار توسط تیم برنامه نویسی و طراحی شرکت آیریک رباتیک صدرا و در کشور ایران تولید شده است.

 

دانلود نرم افزار طراحی سه بعدی لگوتیک

نسخه ی محدود این محصول بطور رایگان قابل دانلود شدن می باشد، در نسخه ی محدود که صرفا جهت بررسی و تست نرم افزار است دارای محدودیت هایی از جمله استفاده از حداکثر 200 مکعب در حالت سرگرمی مکعب و استفاده از ۳ قطعه در حالت سرگرمی قطعات از پیش ساخته شده است.

نسخه کامل نرم افزار بطور آنلاین قابل خریداری است، پس از پرداخت هزینه فایل نرم افزار قابل دانلود است و یک شماره سریال جهت فعال کردن نرم افزار به روی دو سیستم به خریدار نمایش داده می شود.

 

دانلود نسخه رایگان (محدود) نرم افزار لگوتیک

خرید نسخه اصلی